Ainult puhta ja kvaliteetse koostisega toidulisandid kogu perele! NB! TASUTA transport alates 100€ ostustMeist

Tere tulemast siia lehele!
Oma eluaastate jooksul ei näinud ma kunagi vajadust tarvitada ühtegi toidulisandit. Ainus, mida lapsepõlves võetud sai, olid C-vitamiini kollased pallid, mis on kaugel täisväärtuslikust toidulisandist ja neid sai kindlasti söödud nagu kommi.
2018. aasta augustikuus diagnoositi minule väga lähedasel inimesel IV staadiumi kopsuvähk. IV staadium tähendab, et metastaasid on ka juba mujal kui ainult kopsus. Sellest hetkest muutus kõik. Järsku tuli joosta ajaga võidu ja uurida, kuidas teda lisaks meditsiinile veel aidata saab. Infot oli meeletult, soovitusi ja arvamusi seinast seina, kuid üks, mis kindel, vaja oli toidulisandeid, et immuunsust turgutada. Apteekides müüdav on enamjaolt täis mitmesuguseid ebavajalikke lisa-ja mahuaineid, mida meie kehal vaja pole ja mis on tihti ka pigem kahjulikud. Jõudsime oma kaevamisega välja Ameerika Ühendriikidesse, kust tellisime väga palju erinevaid vitamiine ja mineraale. See lugu kahjuks lõppes küll õnnetult, kuid ka arsti arvamus oli, et tänu korralikele toidulisanditele pikendasime tema elupäevi mitme kuu võrra.
Sellel leheküljel hakkangi pakkuma võimalikult kvaliteetseid ja puhta koostisega toidulisandeid, et saaksid olla kindel, et annad oma kehale vaid parimat.